2018 m. kovo 6 dieną vaikų lopšelyje–darželyje vyko Respublikinio ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ I-ojo etapo festivalis.

Lietuvos mažųjų žaidynių organizatoriai - Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.

Projekto tikslai:

1. Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinti prigimtinį judėjimo poreikį;

2. Skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Ugdytinius į Lietuvos mažųjų žaidynių I-ojo etapo festivalį pakvietė mūsų įstaigos simbolis Voveraitė. Ji pristatė komandas ir palinkėjo sėkmės.

Festivalis prasidėjo visų dalyvaujančių ėjimu laikysenos takeliu. Vėliau prasidėjo estafetės, kuriose dalyvavo 24 vaikai iš įstaigos „Paukštelių“ ir „Saulutės“  grupių. Pasiskirstę komandomis, vaikai varžėsi, kurie bus stipriausi.

Kiekvienas iš projekto dalyvių buvo apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynių diplomu.

Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client1183/web1665/web/images/2018/2018_mazujuzaidynes1