voveraitesld@voveraite.utena.lm.lt
Utenos vaikų lopšelis-darželis „Voveraitė"

2017 m. gruodžio 8 d. vaikų lopšelio–darželio Menų kūrybinė grupė sukvietė ugdytinius į akciją „Papuoškime eglutę“.

Po žaisliuką, po blizgutį vaikai sukabino ant įstaigos Kalėdinės eglutės šakų. Kartu su lopšelio–darželio auklėtoja Migle vaikai dažė, puošė „Pasakų namelį“, su meninio ugdymo mokytoja Jolanta mokėsi Kalėdinių žaidimų, ratelių, dainelių.

Vaikučiai labai laukia į įstaigą atvykstančio Kalėdų senelio!

Nuotraukos

2017 m. gruodžio 6 dienos rytą priešmokyklinės „Giliukų“ grupės ugdytiniai kočiojo tešlą, formavo meduolius, juos kepė, vėliau vaišinosi užsigerdami vaistažolių arbatomis - kmynų, čiobrelių, mėtų, melisos, aviečių.

Po pietų vaikai ruošė vaišių stalą tėveliams. Jiems atvykus, kvietė prie stalo, vaišino tėvus arbata ir meduoliais. Tėveliai rašė adventinius–kalėdinius palinkėjimus.

Dėkojame Justino ir Viktorijos mamytėms, kurios parūpino šventiniams meduoliams tešlos bei visiems ugdytinių tėvams, kurie įdėjo vaikams reikiamų kepimui priemonių ir įvairių arbatžolių.

Nuotraukos

2017 m. gruodžio 6 d. vaikų lopšelio–darželio „Paukštelių“ grupės vaikai lankėsi Utenos Krašto muziejuje.

Ugdytiniai sužinojo, kaip Kalėdų stebuklams ruošėsi mūsų senoliai. Kokius darbus dirbo, kokius žaidimus žaidė, kokių papročių laikėsi Advento metu.

Nuotraukos

2017 m. gruodžio 5 d. vaikų lopšelio–darželio „Giliukų“ ir „Riešutėlių“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai ir tėvai - Rasa Pivoraitė ir Anžela Alechno - dalyvavo Visuomenės organizacijos VO „Gelbėkite vaikus“ Utenos struktūrinio padalinio organizuotose sporto žaidynėse „Sugaukime Kalėdas“.

Sporto žaidynės vyko Utenos daugiafunkciame sporto centre. Ugdytiniai ir tėvai dalyvavo sporto žaidynių turnyre, žaidė futboliuką, draugiškai varžėsi linksmosiose estafetėse.

„Voveriukų“ komanda apdovanota V. Varkulevičienės knygomis „Tikros spalvų istorijos“, futbolo kamuoliais, saldainiais ir padėkos raštu už dalyvavimą sporto žaidynėse bei aktyvią sportinę veiklą.

Nuotraukos

2017 m. gruodžio 5 d. įstaigos „Saulutės“ grupės ugdytiniai lankėsi Utenos Krašto muziejuje, dalyvavo edukacinėje veikloje „Advento papročiai, burtai ir žaidimai“.

Muziejaus darbuotoja ugdytiniams papasakojo apie adventinį laikotarpį, Advento papročius, burtus. Vaikai klausėsi  pasakos „Pirštinė“, žaidė ramų žaidimą „Žiedas“, žaidimus–ratelius „Lapė ir kiškis“ bei „Kiškelis nabagėlis“. Ugdytiniai išmoko senovinę skaičiuotę, apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją.

Nuotraukos

2017 m. gruodžio 1 d. vaikų lopšelyje–darželyje vyko „Drakoniuko teatro“ spektaklis „Mimė ir išminties knyga“.

Tai - spektaklis apie pasitikėjimą, atleidimą bei tikėjimą kito gerumu, net tada, kai patikėti atrodo neįmanoma. Reikia tik didelio noro ir atviros širdies ir tuomet, net ir bloguose dalykuose galėsime atrasti nors kruopelę gėrio.

Copyright © 2017 Voveraitė Rights Reserved.