Kauno miesto vaikų darželis „Raudonkepuraitė“ organizavo tarptautinį emocinės raiškos ir jausmų projektą, kuriame dalyvavo ir mūsų įstaigos „Riešutėlių“, „Giliukų“ ir „Paukštelių“ grupių ugdytiniai. Projektas vyko 2022 m. kovo 1 d.–gegužės 30 d. Projekto tikslas - skatinti Lietuvos ir užsienio šalių švietimo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant plėtoti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų empatiją rūpinantis silpnesniu, atkreipiant dėmesį į šių dienų ekologines problemas, dalinantis gerąja patirtimi bei emocijomis įgyvendinant projektą.

Projekto metu ugdytiniai vykdė šias veiklas: Pasaulinei laukinės gamtos dienai paminėti lipdė laukinį gyvūną - žvėrį (plastilinu, modelinu, gipsu, moliu), savo delniuko, trafareto pagalba bei pasirinktomis meninės raiškos priemonėmis piešė, klijavo, aplikavo, tapė naminį gyvūną, naudojant antrines žaliavas bei kitas menines priemones gamino vandens gyvūną.

Projekto nuotraukos bus viešinamos Kauno miesto vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ internetinėje svetainėje https://www.rkepuraite.lt

Parengė mokytoja Žana Kerienė

• Giliukai_1