Vaikystė - vienas gražiausių gyvenimo tarpsnių. Todėl labai svarbu, kad ji visada būtų apsupta brangių ir mylinčių žmonių, kupina juoko, gerų emocijų, smagių nuotykių bei atradimų. Ir, kad vaikai visada jaustųsi saugūs ir svarbūs.

2022 m. birželio 1 d. vaikų lopšelyje–darželyje vyko Tarptautinės vaikų gynimo dienos renginys. Visų grupių ugdytiniai dainavo, šoko, žaidė. Grupių aikštelėse plaikstėsi įvairiaspalviai balionai, vaikai pūtė muilo burbulus, piešė, sportavo.

Minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną, ugdytiniai dalyvavo Tarptautinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Spalvota vaikystės diena“, kurią inicijavo Pasvalio lopšelis–darželis „Žilvitis“.

Ugdytiniai grupėse kalbėjo apie vaikystę, laisvę būti vaiku, teisę eiti į darželį, jaustis saugiu ir augti sveiku. Projekto simbolis - pižama. Vaikai dėvėdami pižamas, įsiamžino ir nuotraukose.

Renginio nuotraukas žiūrėti>>>