Jau ne pirmus metus mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvauja tarptautiniame ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio amžiaus vaikų kūrybinių, muzikinių darbų projekte „Tiltas Lietuvai“. Projektas skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai (Vasario 16-ajai) ir Lietuvos Nepriklausomybės dienai (Kovo 11-ajai) paminėti.

Projekto tikslas - puoselėti tautinį ir pilietiškumo jausmą, plėsti vaikų supratimą apie Lietuvą.

Projekto organizatorius - Kaišiadorių lopšelis–darželis „Spindulys“.

Virtualiame projekte kūrybinius darbus pateikė vaikų lopšelio–darželio „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai Mila Šiožinytė, Aurėja Ivanauskaitė, Aurėja Puodžiūnaitė, Kasparas Sabonis, Adas Poškus, Artiomas Trafimov su mokytoja Danguole Karneckiene. Ugdytiniai sukūrė kūrybinį darbą „Lietuvos trispalvė mano delne“.

Projekto muzikinėje dalyje dalyvavo „Saulutės“ grupės ugdytinis Gustas Kaškevičius su mokytoja Jolanta Patalauskiene. Berniukas atliko lietuvių liaudies dainą „Vai tu, pelėda“.

Virtualaus projekto kūrybinių–muzikinių darbų eksponavimas vyks nuo 2023 m. vasario 16 d. iki kovo 11 d. Kaišiadorių lopšelyje–darželyje „Spindulys“.

Ugdytinio Gusto pasirodymą žiūrėti>>>