2023 m. gegužės mėnesį vaikų lopšelio–darželio „Giliukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugymo įstaigų muzikinio–fizinio projekto „Ritmikos elementų panaudojimo galimybės meninio ir fizinio ugdymo veiklose 2023“.

Projekto tikslas - plėtoti integraciją muzikinio ir fizinio ugdymo aplinkose.

Ritmas veikia ne tik vaikų muzikinę klausą, judesius, bet ir turi didelę įtaką vaikų emocijoms, saugumui, disciplinai, geresniam aplinkos suvokimui. Ritmikos pratimai lavina vaikų motorinius įgūdžius, vaikai įgyja įvairesnes judesių patirtis, išgyvena judėjimo džiaugsmą. Ritmuojant, vaikus aplanko sėkmės jausmas, pasitikėjimas savimi, yra lavainamas meninis ir estetinis skonis.

„Giliukų“ grupės ugdytiniai atliko ritmikos, šokio ir fizinių pratimų elementus pagal dainelę „Laikrodukai“ (iš grupės „Medutis“ repertuaro).

Projekto organizatoriai - Klaipėdos lopšeliai–darželiai „Puriena“ ir „Žemuogėlė“.

Ugdytinius projektui ruošė mokytojos Rasa Maniušienė ir Jolanta Patalauskienė.

Vaizdo įrašai bus patalpinti uždaroje facebook grupėje „Ritmikos elementai vaikų veiklose 2023“.

Žiūrėti „Giliukų“ grupės šokį>>>