2022–2023 m.m. vaikų lopšelio–darželio „Saulutės“, „Paukštelių“ ir „Giliukų“ gr. ugdytiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Futboliukas“. Tai - vienas iš Lietuvos futbolo federacijos ir Masinio futbolo asociacijos ilgalaikės vaikų futbolo vystymo programos „Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projektas.

Projekto tikslas - naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties, kartu populiarinant futbolą, pritraukiant vaikus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Projekto siekiamybė - sudaryti palankias sąlygas vaikams ugdytis fizinius gebėjimus žaidžiant, skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę.

Futboliukas - tai džiaugsmas, žaidimas, linksmybės, ugdymas, atsakomybė, bendradarbiavimas.

Kiekvieną kelionės su „Futboliuku“ mėnesį vaikų laukė nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamas užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai, leido suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis. Organizuojant žaidimus, buvo siekiama skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, kaimyninių bendruomenių.

Esame dėkingi Lietuvos masinio futbolo asociacijai už dovanas, kuriomis galėjome naudotis, vykdydami projektą.

Parengė mokytoja Rasa Maniušienė

Projetko nuotraukas žiūrėti>>>