2023 m. kovo–gegužės mėn. įstaigoje vyko Menų kūrybinės grupės organizuotas projektas „Pavasario ženklai“.

Projekto tikslas - bendradarbiaujant su ugdytinių tėvais ir įstaigos bendruomene, supažindinti vaikus su pavasario požymiais, pavasariui būdingais gamtos reiškiniais.

Kiekvieną mėnesį visose įstaigos grupėse vyko įvairios edukacinės projekto veiklos, į kurias įsitraukė visa darželio bendruomenė. Kovo mėnesį - vaikai susipažino su pavasario šventėmis, jų tradicijomis. Žiūrėdami edukacinius filmus, klausydami garso įrašų, ugdytiniai bandė atpažinti parskrendančius paukščius. Naudodami informacines technologijas, sužinojo paukščių išvaizdą, gyvenimo būdą, mitybą. Kartu su tėveliais ir mokytojais gamino paukščius iš antrinių žaliavų, jais papuošė darželio teritoriją. Balandžio mėnesį, artėjant šv. Velykų šventei, išbandė STEAM veiklą „Margutis kitaip“, kartu su tėveliais įsiamžino prie mokytojų pagamintos „Velykinės foto sienelės“. Gegužės mėnesį - visos grupės eksperimentavo įvairiomis dailės priemonėmis ir medžiagomis, kūrė gamtos paveikslus. Priešmokyklinukai, pasitelkę išmaniąsias technologijas, fotografavo pavasario ženklus ir kūrė QR kodus.

Projekto nuotraukas žiūrėti>>>

Parengė mokytoja Žana Kerienė