2024 m. balandžio 23 d. dešimt įstaigos „Giliukų“ grupės ugdytinių dalyvavo Visagino „Draugystės“ kultūros centre vykusiame lietuvių liaudies šokių ir ratelių respublikiniame festivalyje „Suk suk ratelį“. Festivalis skirtas Dainų šventės šimtosioms metinėms paminėti.

Tikslas – skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikus bei meninio ugdymo mokytojus domėtis lietuvių liaudies kultūra, susipažinti bei išmokti naujų liaudies šokių, ratelių.

Dalyviai – Lietuvos ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo ugdytiniai.

Festivalio organizatorius – Visagino vaikų lopšelis– darželis „Ąžuoliukas“.

Mūsų įstaigos šokėjai šoko lietuvių liaudies šokį „Dirižablis“ bei žaidė lietuvių liaudies žaidimą „Tek saulelė“.

Šventės pabaigoje visi šventės dalyviai šoko bendrą lietuvių liaudies šokį.

Nuotraukas žiūrėti>>>

Parengė meninio ugdymo mokytoja Jolanta Patalauskienė