2024 m. balandžio 23 d. vaikų lopšelio–darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų teatro festivalyje „Saulutės spindulys“.

Festivalio organizatorius - Utenos vaikų lopšelis–darželis „Saulutė“.

Festivalyje dalyvavo ugdytiniai iš Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos, Panevėžio lopšelio–darželio „Puriena“, vaikai iš Utenos mokyklos–vaikų darželio „Varpelis“, Utenos mokyklos–vaikų darželio „Eglutė“, Panevėžio vaikų lopšelio–darželio „Vyturėlis“, Utenos vaikų lopšelio–darželio „Saulutė“ ir mūsų įstaigos.

Mūsų mažieji aktoriai vaidino spektaklį „Zuikis Puikis“, pagal E. Mieželaičio kūrinį.

Vaikus vaidinti mokė mokytojos Rita Stankevičienė ir Daiva Bivainienė, logopedė Vilma Kranauskienė ir mokyklos psichologė Daiva Šarkiūnienė.

Nuotraukas žiūrėti>>>

Parengė mokytoja Rita Stankevičienė