2018 m. gegužės mėnesį vaikų lopšelyje–darželyje vyko projektas „Sveikatos takeliu“.

Projekto tikslas - skatinti vaikus gyventi sveikai, grūdinti juos. Nutarta įstaigos kieme įrengti „Sveikatos takelį“.

Į projektą įsitraukė visa įstaigos bendruomenė. Parengta vieta takeliui, atlikti matavimo darbai, nupirktos reikalingos medžiagos. prie takelio įrengimo prisidėjo ir ugdytiniai. Jie, kartu su tėveliais ir auklėtojomis, rinko takeliui gamtinę medžiagą.

2018 m. gegužės 25 d. įvyko „Sveikatos takelio“ atidarymas. Įstaigos sveikatos ir sporto kūrybinė grupė pirmoji išbandė takelio stoteles, nuo jų neatsiliko ir vaikai. Visą vasarą mažieji turės galimybę mankštinti pėdutes.

Dėkojame visai bendruomenei, prisidėjusiai prie „Sveikatos takelio“ įrengimo, asmeniškai „Kiškučių“ grupės ugdytinio Mariaus mamai, „Grybukų“ grupės ugdytinio Pijaus seneliui, „Drugelių“ grupės ugdytinio Tajaus tėtei bei „Paukštelių“ grupės ugdytinės Vaivos mamai.

Projekto nuotraukas žiūrėti>>>