Kad ugdymosi veikla vaikams būtų įdomi, 2022 m. vasario 1–4 d. grupėje plėtojama savaitės tema „Muziejuje“. Su priešmokyklinės „Giliukų“ grupės vaikais keliavome į Lietuvos jūrų muziejų ir Delfinariumą. Stebėjome virtualias edukacines pamokas apie gyvūnų šėrimą, su pingvinais apkeliavome pažintinį turą po Jūrų muziejų, stebėjome delfinų pasirodymą, sužinojome, kas yra delfinų terapija. Plėtojant vaikų žinias, daugiau informacijos ieškojome enciklopedijose, internete. Vaikai sužinojo daug naudingos informacijos apie mus supančią vandenyno aplinką: gyvūnus, jų priežiūrą, naudą žmogui. Įgytas žinias ugdytiniai įgyvendino praktiškai, leisdamiesi į pažintinę kelionę. Vaikai gamino laivus, kūrė pasakojimus, kur norėtų nukeliauti ir ką pamatyti. Gamino akvariumus, pasakojo mažų žuvyčių istorijas.

Kelionės tikslas - sudominti vaikus, sužadinti jų smalsumą, kūrybiškumą ir plėsti žinias apie vandenyno gyvūniją.

Džiaugiamės rezultatu ir puikiu kūrybiniu procesu.

Parengė mokytoja Rasa Maniušienė