2022 m. kovo 10 d. įstaigos „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų inscenizuotos dainos festivalyje „Vyturio giesmelė“. Festivalio organizatorius - Utenos mokykla–vaikų darželis „Eglutė“. Festivalio tikslas - ugdyti vaikų kūrybiškumą pasitelkiant kelių meninių krypčių pritaikymą vienam kūrybiniam darbui.

„Riešutėlių“ grupės vaikai inscenizavo I. Šeduikienės dainą „Šarkos švarkas“. Dainą atliko ugdytinės Jovilė Stalionytė, Julija Verbilaitė ir Izabelė Dijokaitė. Šarkos personažą vaidino - Augustas Aželis. Paukštelius - „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai. Vaikus puošė grupės mokytoja Danguolė ir ugdytinių tėvai. Savo pasirodymą ugdytiniai skiria Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Pasirodymo įrašą žiūrėti>>>

Parengė mokytoja Jolanta Patalauskienė