2022 m. kovo 28 d. vaikų lopšelio–darželio „Grybukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo nuotoliniame susitikime su Utenos meno mokyklos tradicinės kapelos „Mažasis sietynėlis“ muzikantais ir jų vadove Rima Garsoniene.

Susitikimo metu vaikai susipažino su įvairiais liaudies instrumentais - kanklėmis, armonika, lamzdeliu, skudučiais, cimbolais, smuikeliu, būgneliu. Kapelos muzikantai ir jų vadovė papasakojo apie instrumentus, pagrojo įvairių lietuvių liaudies kūrinių.

„Mažojo sietynėlio“ muzikantai - Utenos miesto mokyklų 1–4 klasių mokiniai.

„Grybukų“ grupės ugdytiniai parodė kapelos muzikantams darželyje turimus liaudiškus muzikos instrumentus - kankles, skudučius, armoniką. Vaikai žvangučiais pritarė grojamai lietuvių liaudies „Polkai“.

Parengė mokytoja Jolanta Patalauskienė