Apie tvarų gyvenimo būdą priešmokyklinės „Giliukų“  grupės ugdytiniai diskutavo visą savaitę.

2022 m. balandžio 1 d. jie organizavo madų šou „Aš kuriu“. Šou metu vaikai demonstravo iš antrinių žaliavų sukurtus rūbus, papuošalus. Gamindami savo rūbus, vaikai atskleidė ir tobulino meninius gebėjimus, keitėsi skirtinga kūrybine patirtimi, mokėsi prikelti daiktus antram gyvenimui, tausoti gamtos išteklius.

Madų šou metu ugdytiniai išdidžiai žingsniavo, demonstruodami kostiumus, sukurtus iš plastiko, popieriaus, laikraščių. Stebino savo sukurtų kostiumų įvairove, artistiškumu drąsiai žengiant podiumu. Visiems suteikė daug džiugių akimirkų.

Labai norisi tikėti, kad jaunoji karta užaugs žinodama, kaip tausoti Žemės išteklius ir mokės tvariai vartoti.

Parengė mokytoja Rasa Maniušienė