2022 m. balandžio 26 d. įstaigos priešmokyklinės „Giliukų“ grupės vaikai lankėsi Utenos tradicinių amatų centre „Svirnas“.

Apie šio centro sukūrimą ir vykdomą veiklą ugdytiniams pasakojo centro vadovė Dalia Urbonienė. Vaikai dalyvavo edukacinėje veikloje „Žaislininkystė: judantys žaislai“. Vadovė pristatė 19-o amžiaus pradžioje kurtus medinius žaislus (švytuoklinius, supančius ir kt.) bei paaiškino, parodė, iš ko jie gaminami, kokiais įrankiais, kokiu tikslu. Smagiausia edukacinės veiklos dalis - išbandyti šiuos žaislus, su jais pažaisti.

Smagu buvo stebėti, kaip vaikai veiklos metu geba pasinerti į veiklas, užsimiršti. Išvyka suteikė galimybę ne tik įgyti žinių, bet ir pabūti su savimi. Vaikai į darželį grįžo pilni gerų emocijų.

Parengė mokytoja Rasa Maniušienė

Edukacinės veiklos akimirkas žiūrėti>>>