Mūsų įstaigoje mokytojų profesinis tobulėjimas vyksta nuolat. Mokytojai kryptingai ir nuosekliai dalyvauja įvairiuose mokymuose, seminaruose, gerosios darbo patirties sklaidos renginiuose, mokymų medžiagą sėkmingai taiko praktikoje.. Taip mokytojai tobulina įvairias savo kompetencijas.

2023 m. visi įstaigos mokytojai dalyvavo VŠĮ „Mokymosi mokykla“ organizuotoje mokymo programoje „Besimokančių darželių tinklas“. Išklausė 72 val. mokymus, įgijo bei atnaujino žinias apie įtraukųjį ugdymą.

Didelį dėmesį mokytojai skyrė priešmokykliniam ugdymui pagal atnaujintą Priešmokyklinio ugdymo bendrąją programą. Dalyvavo ne viename gerosios patirties sklaidos renginyje, patys dalinosi darbo patirtimi. Vienas mokytojas dalyvavo seminare „Kaip dirbti su priemonių komplektu „Patirčių erdvės“ (organizatorius Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras), perdavė žinias kolegoms ir sėkmingai dirba su šia metodine priemone. Trys mokytojai dalyvavo mokymuose ir išbandė naują metodinę priemonę „Emis“ (organizatorius „Šviesos“ mokymo centras).

Visi mokytojai įsivertino savo 2023 m. darbą bei numatė tobulintinas kompetenciojas 2024 m.