2024 m. sausio mėnesį Utenos vaikų lopšelio–darželio „Voveraitė“ „Grybukų“ ir „Riešutėlių“ grupių ugdytiniai dalyvavo tęstiniame respublikiniame muzikiniame projekte „Į muzikos šalį ledo ritmu“.

Projekto tikslas – plėtoti vaiko saviraišką, pasitelkiant kūrybiškumą ir fantaziją iš mūsų aplinkoje esančių antrinių medžiagų ir gamtoje randamų žaliavų, gaminant muzikos instrumentus ir jais muzikuojant.

Projekto veiklos vyko grupėse, salėje ir lauke. „Ledo instrumentų“ gaminimui buvo naudojamas vanduo, gamtinės medžiagos, antrinės žaliavos, guašas. Vaikai susipažino su ledo skambėjimo ypatybėmis ir jo panaudojimo galimybėmis. „Grybukų“ grupės ugdytiniai „ledo instrumentais“ pritarė „Ežiuko dainelei“ (iš grupės „Medutis“ repertuaro), „Riešutėlių“ grupės ugdytiniai – l. l. šokiui „Greičinikė“.

Projekto organizatorius – Utenos vaikų lopšelis – darželis „Gandrelis“.

„Grybukų grupės pasirodymą žiūrėti>>>

„Riešutėlių“ grupės pasirodymą žiūrėti>>>

Parengė mokytojos Jolanta Patalauskienė, Danguolė Karneckienė, Skaidruolė Ona Montrimienė